کمی جزِی تر وارد مبحث تولید نخ پلی استر در سیلینک میشویم

در پایگاه دانش سیلینک همه اطلاعات شامل مشتری ها آنالیز رنگ، کدرنگها و اسپک های مرتبط با هر نوع محصول و کلی داده دیگه ثبت و قابل دسترسی برای همیشه هست.

اطلاعات تولید توسط کارشناس فروش ثبت میشوند استعلام قیمت توسط سیستم پردازشمیشوند (برای مثال قیمت روز دلار هزینه کش مقدار نمره نخ و خیلی آیتم های دیگه اثر گذاره) و قیمت به مشتری اعلام میشوند

بعد از تایید و شروع به تولید همه جزییات تولید رو سالن های مربوطه میبنید و جزییاتی از تولید به اون اضافه میشوند که در آینده همین دیتا  الگوی تولیدهای بعدی مشابه میشوند شامل سرعت ها خروجی های رنگ، اسپینرت ها و …

این بسیار ابزار مفیدی برای مدیران تولید می باشد که میتوانند الگو برداری کنند.

همه فرایندها در سالن تولید ثبت میشوند

برای مثال توقفات دستگاهها ثبت میشوند و علتهای اون در سیلینک مشخص میشوند.

ما در هر لحظه آمار تولید هر سفارش را به تفکیک درجه های کیفیت تولیدی در سیلینک داریم.

مدیران تولید و بسته بندی و کنترل کیفیت همگی برخط به همه سفارشها احاطه دارند و تمامی جزییات تولید شفاف هستند. زمان  ها در دسترس قرار میگیره و کارشناسان فروش میتوانند پیگیری وضعیت تولید رو انجام بدهند.

 

خب در ادامه فرایند تولید راهکارهای کنترل کیفیت هم به سیستم اضافه میشوند تک تک جزییات و معایب نخ و عدم انطباق ها ثبت میشن حالا این موارد میتونه مشکلات رنگ و هاله رنگی باشه تا تست های آزمایشگاهی مثل ازدیاد طول و  آب و روغن و استحکام و …

ممکنه تعدادی از این تست ها دوره ای باشه و یا موردی باشه همگی ثبت میشن و در نهایت اگر نیاز به انجام اقدام اصلاحی باشه توسط تولید همگی در سیلینک ثبت تا نتیجه حاصل بشه و کنترل کیفیت تایید کنه.

ما اطلاعات و آمار تولید رو داریم حالا اطلاعات کنترل کیفیت هم به اون اضافه شده

آمارهای ضایعات و مواد اولیه همگی در سیلینک ثبت شده خب عملکرد شیفتهای پرسنلی هم ثبت میشن و درنهایت ما گزارشات دقیقی از تولید و راندمان های دستگاه  سالن و … در لحظه در اختیار شما هست.

گزارشات دقیق روزانه ماهانه سالانه از یک دستگاه خاص تا کل سالن تولید به تفکیک درجات تولید شیفت های تولید و درصد ضایعات و مواد مصرفی و جمع توقفات در اختیار شماست.

اینها فقط مثالی بود از قسمت کوچکی از سیلینک

سیلینک شما را به اطلاعات تمام رویدادهای کسب و کارتان مسلط میکند.